Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

Dodano dnia: 21.11.2018

17 października to pamiętna data dla pierwszoklasistów. W tym dniu w murach naszej szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I szkoły podstawowej i gimnazjum. Punktualnie o godzinie 10.00 prowadzące ceremonię uczennice Julia Matusiak oraz Katarzyna Drubkowska powitały przybyłych gości: panią dyrektor Małgorzatę Baraniak, nauczycieli, rodziców i uczniów. Szczególnie gorąco powitano bohaterów uroczystości - uczniów klas pierwszych, którzy przystąpili do ślubowania . Symbolicznego wcielenia w poczet pełnoprawnych uczniów naszej szkoły dokonała pani dyrektor ,, Wielkim ołówkiem”.
       Elementem wieńczącym akt pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i złożenie podpisów oraz odciśnięcie palca na składanej przysiędze.

Galeria zdjęć >>