"Jestem widoczny, jestem bezpieczny"

Dodano dnia: 5.12.2018

Dnia 21.11.2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z dzielnicowymi z posterunku w Izbicy Kujawskiej, st. asp. Zbigniewem Łojewskim oraz mł. asp. Bartłomiejem Śledzińskim. Policjanci przeprowadzili akcję bezpieczna droga do szkoły pod nazwą "Jestem widoczny, jestem bezpieczny". Akcją zostali objęci uczniowie klasy I i II, którzy otrzymali elementy odblaskowe od funkcjonariuszy celem zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Dziękujemy naszym dzielnicowym za przeprowadzenie akcji.

Galeria zdjęć >>