Dzień Patrona

Dodano dnia: 5.12.2018

23 listopada nasza szkoła świętowała Dzień Patrona, którym jest wybitna postać Konrada Jażdżewskiego. Uroczystość została zorganizowana pod kierunkiem p.Renaty Kucharskiej i rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu szkoły. Następnie uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicze pod tablicą upamiętniającą naszego Patrona. Uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny poświęcony prof. Konradowi Jażdżewskiemu. Jesteśmy dumni, że Patronem naszej szkoły jest człowiek, który przyniósł chlubę naszemu regionowi, naszej ojczyźnie i nauce jaką jest archeologia. Niewątpliwie prof. Jażdżewski to postać, która swoim życiem wskazuje drogę następnym pokoleniom – drogę do sukcesu.

Galeria zdjęć >>