Wehikuł Czasu

Dodano dnia: 21.11.2018

Dnia 9 września 2018r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Emilii Szczesiak, wzięli udział w w corocznym festynie archeologicznym o nazwie "Wehikuł czasu". Podczas ów przedsięwzięcia dzieci miały okazję nie tylko podziwiać wietrzychowickie grobowce, ale także zaznajomić się z techniką wyrobu naczyń czy też narzędzi, a także sposobami posługiwania się nimi. Oprócz pięknej pogody wszystkim uczestnikom dopisywał również dobry nastrój.
       Elementem wieńczącym akt pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i złożenie podpisów oraz odciśnięcie palca na składanej przysiędze.

Galeria zdjęć >>