Dzień przedszkolaka

Dodano dnia: 21.11.2018

20 września dzieci z oddziału przedszkolnego z wychowawczynią panią Teresą Gańczak świętowały „Dzień Przedszkolaka”. Uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i tańcach. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Dzień ten dostarczył dzieciom okazję do wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Na pamiątkę każdy Przedszkolak otrzymał kolorowy balonik na którym wcześniej wykonał rysunek, dając upust swojej wyobraźni. Mamy nadzieję, że dni spędzone w przedszkolu będą dla dzieci wielką i niezapomnianą przygodą.

Galeria zdjęć >>