Ślubowanie klasy I

Dodano dnia: 21.11.2018

Dnia 24.10.2018r odbyła się uroczystość podczas, której w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Konrada Jażdżewskiego w Błennie przyjęto pierwszoklasistów. Prowadzący uroczystość serdecznie powitały panią dyrektor, nauczycieli, rodziców i uczniów, a przede wszystkim bohaterów uroczystości uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści pod okiem swojej wychowawczyni pani Marzeny Kosmeckiej przygotowali program artystyczny,w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Pasowania na uczniów dokonała pani dyrektor. Tradycyjnie pierwszaki odcisnęli swoje paluszki w kronice szkoły. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie uczniom pamiątkowych dyplomów.

Galeria zdjęć >>