Judo

Dodano dnia: 10.09.2014

Nowym pomysłem na spędzanie wolnego czasu dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Błennie są zajęcia judo prowadzone przez ks. Waldemara Pasierowskiego. Spotkały się one z wielkim zainteresowaniem i ogromnym zaangażowaniem uczniów, a także ich rodziców. Adepci judo pierwszy pokaz zdobytych umiejętności w sztukach walki zaprezentowali w oryginalnych białych strojach, czyli judogach, podczas zorganizowanej imprezy środowiskowej . Judoga może być biała lub niebieska, dla rozróżnienia zawodników.

Terminy spotkań - sobota godz. 10.00