JASEŁKA W KOSCIELE PARAFIALNYM W BŁENNIE

W dniu 8 stycznia 2017 roku uczniowie zespołu Szkół w Błennie przedstawili jasełkę bożonarodzeniową. Pomimo strasznego mrozu na dworze dzieci i młodzież rozgrzewali zgromadzonych licznie parafian swoim śpiewem i graniem kolęd. Młodzi artyści wczuli się bardzo w swoje role pasterzy, królów i aniołków a zły król Herod stale knujący intrygi został oszukany i nie dowiedział się gdzie urodził się zbawiciel. Solistki Natalia Nowakowska, Martyna Kubiatowska i Weronika Banasiak śpiewając piękne kolędy dodawały całości podniosłego charakteru. Nad przebiegiem występów dzieci czuwali opiekunowie p. Jakub Płachecki, p. Marzena Kosmecka ,p .Grażyna Świątkowska i katechetka Beata Ćmielewska. Na koniec wszyscy zostali nagrodzeni głośnymi brawami.