DZIEŃ BABCI I DZIADKA

20 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście- najważniejsi w tym dniu dziadkowie i babcie, panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Izbicy Kujawskiej, pani dyrektor Małgorzata Baraniak, rodzice i uczniowie. Dzieci z klas 0-III pod opieką wychowawców przedstawiły program artystyczny, który zawierał piękne wiersze, piosenki oraz inscenizacje „Śnieżki i siedmiu krasnoludków” Na zakończenie uroczystości dzieci wspólnie zaśpiewały„Sto lat”. Następnie złożyli życzenia i wręczyli upominki. Było wiele emocji i wzruszeń. Po programie artystycznym wystąpiły panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Izbicy Kujawskiej. W przepięknych strojach kujawskich zaśpiewały nam swoje piosenki, za co otrzymały gromkie brawa. Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy zadbali o część konsumpcyjną uroczystości

Liczna obecność babć i dziadków świadczy o tym, że tego typu spotkania są bardzo potrzebne i łączą pokolenia. Są okazją do wspomnień. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła uroczystości wpływa również na rozwijanie wśród dzieci szacunku do osób starszych a także umiejętności czerpania radości ze sprawiania innym miłych niespodzianek.


Galeria >>Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wykonanie: flankerds.com