ZABAWA CHOINKOWA

28 stycznia 2017 roku, w remizie OSP w Błennie odbyła się zabawa choinkowa zorganizowana przez Radę Rodziców ,oraz dyrekcję Zespołu Szkół w Błennie. W zabawie uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice, a także inni mieszkańcy Błennej i okolic. Na początek zabawy, w pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z rodzicami powitały św. Mikołaja , który przybył by wręczyć wszystkim dzieciom paczki. Tańce trwały długo, a w tym czasie kolejne grupy dzieci i młodzieży zapraszane były przez panią dyrektor na pizzę. Uczniowie świetnie się bawili zapraszając przy tym do wspólnego tańca swoich nauczycieli.