XXV Program Edukacji Kulturalnej

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury w Toruniu. Projekt ten składa się z cykli warsztatowych:

- plastycznych,

- teatralnych,

- muzycznych,

- wokalnych

- animacji filmowej,

- fotograficznych

W projekcie uczestniczą uczniowie klasy IV pod opieką p. Andrzeja Walczaka .Na pierwszych warsztatach plastycznych uczniowie tworzyli obrazy poświęcone smakom będące abstrakcjonizmem Picassa. Podczas  zajęć   teatralnych  uczniowie poznawali  arkana  pracy aktora. Brali udział  w tworzeniu i inscenizacji scenek rodzajowych. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z  zajęć warsztatowych, w których mogli wykazać się swoimi zdolnościami.