„BYĆ KOBIETĄ , BYĆ KOBIETĄ”

8 marca w naszej szkole odbyły się obchody święta Pań, które przebiegały pod znakiem humoru i dobrej zabawy. Ten dzień jest dla wszystkich Pań naszej szkoły dniem serdeczności i sympatii jaką okazuje męska część społeczności szkolnej. Uczniowie pod kierunkiem p. Sylwii Szymańskiej przygotowali część artystyczną. Był to rozrywkowy program telewizyjny „show” informujący o wiadomościach z kraju i ze świata, pogodzie, ciekawostkach dotyczących kobiet. Nie zabrakło również piosenek , skeczy oraz tańców. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem przyglądali się występom.

Uroczystość zakończyło wystąpienie pani dyrektor, która złożyła życzenia wszystkim kobietom zarówno tym „małym” jak i tym dużym.


Galeria >>Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wykonanie: flankerds.com