„BYĆ KOBIETĄ , BYĆ KOBIETĄ”

8 marca w naszej szkole odbyły się obchody święta Pań, które przebiegały pod znakiem humoru i dobrej zabawy. Ten dzień jest dla wszystkich Pań naszej szkoły dniem serdeczności i sympatii jaką okazuje męska część społeczności szkolnej. Uczniowie pod kierunkiem p. Sylwii Szymańskiej przygotowali część artystyczną. Był to rozrywkowy program telewizyjny „show” informujący o wiadomościach z kraju i ze świata, pogodzie, ciekawostkach dotyczących kobiet. Nie zabrakło również piosenek , skeczy oraz tańców. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem przyglądali się występom.

Uroczystość zakończyło wystąpienie pani dyrektor, która złożyła życzenia wszystkim kobietom zarówno tym „małym” jak i tym dużym.