WIZYTA POLICJI W NASZEJ SZKOLE

Dnia 09.03.2017r w naszej szkole gościliśmy policjantów z Posterunku Policji w Izbicy Kujawskiej p .Śledzińskiego oraz p .Łojewskiego .Policjanci przeprowadzili szkolenia dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie gimnazjum zostali zapoznani z konsekwencjami złego zachowania a uczniowie szkoły podstawowej przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali prezentację przygotowaną przez policjantów oraz brali udział w dyskusji i zadawali pytania. Na zakończenie uczniowie otrzymali upominki - znaczki odblaskowe.