Noc w szkole

Z 17 na 18 marca w Zespole Szkół w Błennie odbyła się, już druga w tym roku szkolnym, noc w szkole pod hasłem "Noc Łowców Wrażeń - w Wiosennym Klimacie". Organizatorkami tego wydarzenia były pani Ewa Ściślewska i pani Emilia Szczesiak. Jego głównym celem było zapewnienie wspaniałej zabawy wszystkim uczestnikom, którymi byli uczniowie z klas IV-VI. Elementem inaugurującym wydarzenie był kosmiczny pokaz mody, podczas którego uczestnicy mogli zaprezentować własne stylizacje na sezon Wiosna - Lato 2017. Oprócz tego uczniowie brali udział w licznych zabawach i konkursach, uczestniczyli we wspólnej kolacji oraz seansie filmowym. Zaś już o godzinie 5:30 wszyscy stawili się na porannej zaprawie, która stanowiła element finalny tego przedsięwzięcia.