WYJAZD NA SPEKTAKL TEATRALNY DO KŁODAWY

W dniu 10 marca 2017 r klasy 0-III pod opieką wychowawców brały udział w spektaklu teatralnym p.t.”BAŚNIE BRACI GRIMM”, który odbył się w GOK-Kłodawa. Na scenie wystąpili aktorzy z Teatru Współczesnego w Krakowie. Spektakl kształtował u dzieci postawy moralne, dzięki czemu mogły nauczyć się rozgraniczać dobro od zła, a także przyswoić pozytywne wzorce postępowania. Ruchoma i kolorowa scenografia rozwijała dziecięcą wyobraźnię. Używane przez aktorów maski sceniczne pozwoliły dzieciom oswoić się z różnymi formami teatru. Cały spektakl wzbogacały efekty specjalne co przyczyniło się do zbudowania magicznej baśniowej atmosfery .