MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII

23 marca reprezentanci naszej szkoły Weronika Banasiak, Kacper Wilczek i Jakub Szczepański wraz z opiekunem panią Mileną Jaszczak udali się do Szkoły Podstawowej w Izbicy Kujawskiej na Gminny Konkurs Otograficzny „Mały Mistrz Ortografii”. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów. Uczniowie rozwiązywali tekst, w którym odpowiadali pełnymi zdaniami na pytania, rozwiązywali rebusy i uzupełniali przysłowia. W trudnej rywalizacji mistrzami ortografii zostali Ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętności ich zastosowania w praktyce. Pragniemy poinformować, że tytuł Mistrza Ortografii zdobył Kacper Wilczek, uczeń naszej szkoły.