WYCIECZKA DO KINA KLAS 0-III

W dniu 25.04.2017r uczniowie klas 0-III wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Multikina we Włocławku na film p.t ”Dzieciak rządzi”. Bajka bardzo podobała się dzieciom. Po seansie filmowym dzieci pojechały do sali zabaw p.t.”Urwis” . Spędziły tam dwie godziny korzystając z różnych atrakcji: tor przeszkód z dużym basenem z piłeczkami i dwoma zjeżdżalniami, dmuchaniec do skakania, ścianka wspinaczkowa o wysokości 2,5m, cymbergaj , piłkarzyki itp. Na zakończenie wycieczki dzieci udały się na posiłek do restauracji McDonald’s.