Gminny Konkurs Czytelniczy ,, Czy znasz swoją lekturę?”

10 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej w Izbicy Kujawskiej odbył się Gminny Konkurs Czytelniczy pod hasłem - "Czy znasz swoje lektury?". Uczniowie z dwóch szkół naszej gminy popisywali się znajomością literatury dla dzieci i młodzieży. Jak zwykle wykazali się dużą wiedzą podczas rozwiązywania testów, a ich wypowiedzi ustne, zachęcające do czytania, były ciekawe i barwne. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Banasiak, Kacper Wilczek oraz Jakub Szczyżański, którzy jako drużyna zajęli trzecie miejsce.

Po zmaganiach konkursowych nastąpiło wręczenie nagród oraz pozowanie do zdjęć pamiątkowych.