WYCIECZKA DO TORUNIA

Dnia 25.05.2017r odbyła się jednodniowa wycieczka do Torunia klas 0-III wraz z opiekunami: p.T.Gańczak, G.Świątkowską, R.Kucharską, M.Kosmecką i p.M.Majchrzak. Po przybyciu na miejsce docelowe wycieczki-Bulwary nadwiślańskie spotkaliśmy się z panią przewodnik, która oprowadziła nas po Rynku toruńskim oraz przedstawiła i omówiła historie miasta pokazując jego zabytki. Mogliśmy zobaczyć: Krzywą Wieżę, Ratusz Staromiejski, Katedrę Świętojańską, Kościół Mariacki, Kościół św.Jakuba i wiele innych. Następnie udaliśmy się na „Piernikowy Plac Zabaw” znajdujący się na powietrzu. Szaleństwom zabaw towarzyszyła piękna słoneczna pogoda. Po tak wyczerpującej zabawie udaliśmy się na posiłek do Resatauracji Mc’Donald. Dzieci miały również czas na zakup pamiątek. Ostatnim punktem programu wycieczki był rejs statkiem po Wiśle. Dzieci były zachwycone, zachowywały się wzorowo. Wycieczka była bardzo udana.