PROJEKT GIMNAZJALNY 2017

Dnia 9 czerwca bieżącego roku w Zespole Szkół w Błennie odbyła się prezentacja projektów gimnazjalnych. Uczniowie klasy drugiej przedstawili efekty pracy ostatnich miesięcy . Grupa pierwsza pod kierunkiem p. E. Wensławskiej przygotowała projekt pt. ,,Polscy laureaci literackiej Nagrody Nobla”. Natomiast druga grupa projektowa, której opiekunem była p. M. Jaszczak, zaprezentowała ,,Historię książki”. Uczniowie przedstawili swoje tematy za pomocą prezentacji multimedialnych, a także w formie wystawy. Projekty uczniowskie przyjęte zostały przez widzów z dużym uznaniem, a wkład pracy uczniów doceniony brawami Zdobyta wiedza na pewno zostanie wykorzystana przez uczniów w przyszłości.