Piknik dla laureatów konkursów czytelniczych

W środę 21 czerwca uczniowie klas I-III szkoły podstawowej pod opieką pani Mileny Jaszczak udali się na piknik integracyjny zorganizowany dla laureatów konkursów czytelniczych. Piknik odbył się nad jeziorem w miejscowości Długie. W pikniku udział wzięli uczniowie ze szkoły podstawowej w Izbicy kujawskiej oraz w Błennie. Podczas pikniku uczniowie mięli możliwość skorzystania z wielu rozrywek sportowych i zabaw. Ponadto organizatorzy przygotowali ognisko nad którym uczestnicy pikniku mogli piec kiełbaski. W trakcie uczestnicy mięli możliwość wzięcia udziału i zaprezentowania fragmentów scenek pochodzących z utworów wybitnego polskiego poety H. Sienkiewicza. Wszyscy uczestnicy w miłej i sympatycznej atmosferze spędzili czas na świeżym powietrzu.

Pobyt wpłynął na integrację grup i zawarcie nowych znajomości.