ZAKOŃCZNIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 8.00 odprawioną przez ks. proboszcza Waldemara Pasierowskiego. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 9.00 nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną,pani dyrektor Małgorzata Baraniak zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów. Następnie głoszabrał kierownik Centrum Usług Wspólnych w Izbicy Kujawskiej p. Henryk Krzyżanowicz. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Gratulował młodzieży wyników w nauce a także życzył słonecznych wakacji. Na apelu zostali nagrodzeni ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Podczas apelu pani dyrektor złożyła podziękowania rodzicom, sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszym zespole szkół oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach.