INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Konrada Jażdżewskiego w Błennie odbył się uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny. Przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów przywitała pani Dyrektor Małgorzata Baraniak. W części oficjalnej głos zabrał również Burmistrz Izbicy Kujawskiej, pan Marek Dorabiała, który życzył uczniom wielu sukcesów i wytrwałości w nowym roku szkolnym. Przy okazji inauguracji roku szkolnego Grono Pedagogiczne, uczniowie i rodzice pożegnali odchodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę matematyki i fizyki. Panią Marię Cichocką.Za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej podziękowania dla pani Marii złożył także pan Burmistrz. Z niejednego oka w tym najbardziej wzruszającym momencie popłynęła łza…… Następnie rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie drugiej klasy gimnazjum. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Życzymy całej społeczności szkolnej wspaniałego roku szkolnego ,sukcesów, realizacji zamierzeń i planów, wielu przyjaciół i przyjaźni.