V FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ASTRONOMICZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ WOJEWÓDTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W TORUNIU

W dniu 12.09.2017r uczeń naszej szkoły Dominik Bącela z klasy II Szkoły Podstawowej wraz z panią dyrektor Małgorzatą Baraniak, opiekunem konkursu panią Renatą Kucharską oraz mamą chłopca wzięli udział w uroczystym finale konkursu astronomicznego p.t.”Niebo moich marzeń”. Konkurs organizowany był przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Po uroczystym bankiecie wszyscy uczestnicy konkursów udali się na spacer po Grodzie Kopernika oraz seans w Planetarium gdzie nastąpiło wyłonienie zwycięzców i rozdanie nagród.