WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 19.09.2016r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV-VI i I-III gimnazjum oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 99 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 14 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 był nieważny. Komisja wyborcza w składzie: Kurlapski Bartłomiej, Kwiatkowska Natalia oraz Przybysz Justyna czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Sylwia Szymańska.Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

1. Wesołowski Mateusz – 45 głosów – przewodniczący szkoły

2. Janicka Angelika – 21 głosów - zastępca przewodniczącego

3. Olejnik Dawid – 10 głosów - sekretarz

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!! .