KONKURS CHOPINOWSKI

W dniu 29.09.2017r uczniowie naszej szkoły pod opieką p. J.Płacheckiego wzięli udział w VIII powiatowym konkursie chopinowskim ”Fryderyk Chopin na Kujawach”. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej. Do rywalizacji zgłosiło się 15 uczniów szkół gimnazjalnych i 15 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu włocławskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III gimnazjum: Karolina Orzechowska, Daria Jabłońska, Emil Kubiatowski. Rywaliację przeprowadzono w dwóch kategoriach szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Sprawdzano znajomość utworów F.Chopina oraz wiadomości z jego życia i twórczości. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia za udział w konkursie.