Sprzątanie świata 2017

” Nie ma śmieci - są surowce” pod tym hasłem Fundacja Nasza Ziemia wzorem lat ubiegłych zorganizowała taką akcję w szkołach. Uczniowie naszej szkoły włączyli się do tej akcji. Zaopatrzeni w worki oraz jednorazowe rękawice pod opieką wychowawców mieli wyznaczone tereny, które solidnie zostały przez nich posprzątane. Czynny udział w akcji dał uczniom do zrozumienia, że należy dbać o swoje środowisko, o czystość otoczenia i jakie mogą być negatywne skutki zaniechania tych działań w przyszłości.