Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017 r. o godz 10.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie naszej szkoły przygotowali montaż słowno-muzyczny. Podczas uroczystości swoją obecnością zaszczycili nas Pan Marek Dorabiała- burmistrz Izbicy Kujawskiej , Pan Henryk Krzyżanowicz- kierownik Centrum Usług Wspólnych, Pani L.Żurańska i Pan K.Kubiatowski- radni , emerytowani nauczyciele oraz nauczyciele i personel szkoły. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność. Nie zabrakło też życzeń od Pani dyrektor Małgorzaty Baraniak i zaproszonych gości, którzy podkreślił rangę i znaczenie pracy nauczyciela.Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie klasy IIIG, złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli symboliczne słodycze . Uwieńczeniem spotkania był tort przygotowany przez Radę Rodziców.