CYRK ,, SZOK ‘’

17 października do naszej szkoły zawitał ukraiński Cyrk „Szok”. W sali gimnastycznej zebrali się chętni uczniowie. Z zaciekawieniem oglądali występy artystów cyrkowych. Była wspaniała zabawa i wiele atrakcji : żonglerka, akrobacje, iluzje, wesoły klaun, ekwilibrystyka, tresura zwierząt. Program obejrzeli z entuzjazmem uczniowie i ich rodzice. Dzieci mogły uczestniczyć w pokazach i sztuczkach . Dużym zainteresowaniem cieszyła się tresura węża. Był też duży biały miś, który swoim tańcem rozbawiał dzieci. Artyści występowali w bogato zdobionych , kolorowych strojach, co dodatkowo uatrakcyjniało występy. Najzabawniejszym momentem była możliwość jazdy na małym rowerku i monocyklu, przy asekuracji prowadzącego. Na zakończenie uczniowie mięli możliwość zakupu pamiątek: skręcanych balonów i ciekawych rekwizytów.