ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 17.10.2017r o godz.10.00 odbyła się uroczystość podczas, której w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Konrada Jażdżewskiego w Błennie przyjęto pierwszoklasistów. Prowadzące uroczystość uczennice klasy VII Katarzyna Kurlapska i Julia Szałańska serdecznie powitały panią dyrektor, nauczycieli, rodziców i uczniów, a przede wszystkim bohaterów uroczystości uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści pod okiem swojej wychowawczyni pani Magdaleny Majchrzak przygotowali program artystyczny,w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Pasowania na uczniów dokonała pani dyrektor. Tradycyjnie pierwszaki odcisnęli swoje paluszki w kronice szkoły. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie uczniom pamiątkowych dyplomów,a rodzice wręczyli dzieciom słodycze. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.