99 Rocznica Odzyskania Niepodległości

W dniu 11.11.2017r delegacja Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im.Konrada Jażdżewskiego w Błennie w składzie: Angelika Janicka, Mateusz Wesołowski, Robert Morzycki oraz Pocztu Sztandarowego t.j.Natalia Kwiatkowska, Martyna Ratecka, Bartek Kurlapski uczestniczyli w uroczystości 99 rocznicy odzyskania niepodległości w Izbicy Kujawskiej. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Święta w kościele parafialnym. Następnym punktem uroczystości był przemarsz pod pomnik na Placu Wolności w celu złożenia kwiatów i oddania hołdu ofiarom wojny.