ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

23 listopada nasza szkoła świętowała Dzień Patrona. Uroczystej akademii przyświecało hasło „Wszystko co czynisz w życiu, zostawia jakiś ślad”. Oficjalną część uroczystości zasygnalizowano wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu szkoły. Po odśpiewaniu hymnu szkoły i wyprowadzeniu pocztu sztandarowego rozpoczęła się część artystyczna, podczas której uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny poświęcony profesorowi Konradowi Jażdżewskiemu. Jesteśmy dumni, że patronem naszej szkoły jest człowiek, który przyniósł chlubę naszej ojczyźnie i nauce, który swoim życiem wskazywał drogę następnym pokoleniom – drogę do sukcesu.