WYCIECZKA DO WŁOCŁAWKA

W dniu 06.12.2017r dzieci z klas O-III wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Multikina we Włocławku oraz Sali zabaw „Urwis” Pierwszym punktem programu wycieczki był dwugodzinny pobyt dzieci na Sali zabaw. Następnie udaliśmy się na seans filmowy p.t ”Pierwsza gwiazdka” Dzieci były bardzo zadowolone i z zainteresowaniem oglądały bajkę o narodzeniu Jezusa. Odwiedziliśmy również restaurację McDonald, w której zakupiliśmy zestawy dziecięce. Po zakończeniu wycieczki dzieci były bardzo szczęśliwe i nie chciały wysiadać z autobusu, śpiewając piosenkę” My nie wysiadamy ,my nie wysiadamy ,dajcie forsę i spadamy.”