Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia 2018 roku o godzinie 10.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Swoja obecnością zaszczycili nas burmistrz Izbicy Kujawskiej pan Marek Dorabiała, kierownik Centrum Usług Wspólnych pan Henryk Krzyżanowicz oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Izbicy Kujawskiej. Dzieci z klas 0-III z tej okazji pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami.. Głos zabrali zaproszeni goście oraz pani dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia. Rada Rodziców przygotowała również poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.