SKŁAD RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

PREWODNICZĄCA: IWONA MATUSIAK

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ : AGATA SOSIŃSKA
SKARBNIK: ANNA SZYBURSKA

Rada Rodziców jest społecznym organem szkoły. Działa w oparciu o regulamin oraz opracowany każdego roku plan pracy.

Cele działalności rady rodziców.

1. Aktywizowanie i angażowanie rodziców do działań na rzecz szkoły.

2. Wspomaganie szkoły na rzecz poprawy warunków materialnych i organizacyjnych jej funkcjonowania.

3. Podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia statutowej działalności szkoły.

4. Występowanie z wnioskami i opiniami dotyczącymi wszystkich spraw szkoły do pozostałych organów szkoły.